Dominacja dziewcząt z Lipia w regionie

Po tym, jak popisały się swoistym "hat-tric'iem", swierdzenie "dominatorki" dobrze pasuje do tenisistek stołowych Szkoły Podstawowej w Lipiu w odniesieniu do regionu sądeckiego.
W rozegranym w Limanowej drużynowym finale rejonowym, uczennice tej szkoły trzeci raz z rzędu okazały się najlepszą drużyną naszego regionu. Dwa lata temu Joanna Opiło i Klaudia Cewka zajęły na szczeblu rejonowym 2 miejsce ulegając w finale Kaninie, jednak w finale wojewódzkim były już zdecydowanie lepsze od swoich rywalek. Rok temu w regionie bezkonkurencyjne były Joanna Opiło i Patrycja Bielak a w tym roku w rywalizacji z reprezentantkami powiatów: gorlickiego, limanowskiego i Nowego Sącza bezkonkurencyjne okazały się Dominika Bomba i Paulina Pancerz.
Wygrywając finał rejonowy, Dominika i Paulina wywalczyły awans do finału wojewódzkiego, którego rozegranie zaplanowano w Nowym Targu.