BRD - Nasi chłopcy najlepsi w powiecie !

Zespół Szkoły Podstawowej w Lipiu okazał się bezkonkurencyjny w tegorocznej edycji Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na szczeblu powiatowym.

Na rozegranych w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu zawodach, podopieczni Pani mgr inż. Barbary Opiło reprezentujący gminę Gródek n/D. byli bezkonkurencyjni tak w rywalizacji drużynowej jak i indywidualnie. Indywidualnie po zaciętej rywalizacji ze swoim szkolnym kolegą zwyciężył Mateusz Basta, drugie miejsce zajął Damian Turek a Jakub Błędowski był piąty. Rezerwowym zawodnikiem zespołu był Tomasz Basta.

Zwycięski zespół w nagrodę m.in. wyjechał na zorganizowaną przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu wycieczkę do muzeum drogownictwa w Szczucinie oraz reprezentował powiat nowosądecki w rozegranym w Rabie Wyżnej finale wojewódzkim tegoż turnieju, gdzie w niezwykle silnej konkurencji uplasował się „w środku tabeli”.

Obrazy newsów: lipoki.jpg

Zespół Szkoły Podstawowej w Lipiu – mistrza powiatu nowosądeckiego (zdjęcie z zawodów gminnych rozegranych w Podolu – Górowej). Podopieczni p. Barbary Opiło (od lewej) : Mateusz Basta (1 miejsce w powiecie), Jakub Błędowski (5 miejsce), Damian Turek (2 miejsce w powiecie), w głębi – Tomasz Basta.