TENIS STOŁOWY : Dziewczęta z Lipia najlepsze w gminie również indywidualnie

W Rożnowie w ramach IMS rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. W zawodach wystartowały 32 uczennice i 35 uczniów ze wszystkich 8 szkół podstawowych naszej gmin.

Naszą szkołę reprezentowali:

• chłopcy – Adrian Szczecina, Dawid Rembiasz i Szymon Basta z klasy 6 oraz Michał Szczecina i Patryk Wolak z klasy 4,

• dziewzęta – Małgorzata Surdziel, Justyna Ryżak i Kinga Wolak z kl. 6, Paulina Bielak z kl. 5 i Marlena Sromek z kl. 4.

W gminnej rywalizacji świetnie spisały się nasze dziewczęta które zdobyły komplet medali ! "Złoto" wywalczyła Paulina Bielak , "srebrno" Małgorzata Surdziel a "brąz" Marlena Sromek. Wszystkie trzy będą reprezentować naszą gminę na zawodach strefowych które zostaną rozegrane 3 stycznia 2013 w Cieniawie.

Wysokie lokaty zajęły również pozostałe dziewczęta: Kinga Wolak była 7 a Justyna Ryżak – 9, natomiast z chłopców najwyższe, 13 miejsce wywalczył Adrian Szczecina.

Gratulujemy i czekamy na następne sukcesy !