Szkolny

PAULINA BIELAK I MAŁGORZATA SURDZIEL MISTRZYNIAMI POWIATU !

W Gródku n/D. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej  odbył się  finał powiatowy drużynowych rozgrywek tenisa stołowego dziewcząt.

Prawo udziału w zawodach  uzyskało 8 najlepszych drużyn powiatu, wyłonionych w eliminacjach strefowych (międzygminnych).

TENIS STOŁOWY : Dziewczęta z Lipia najlepsze w gminie również indywidualnie

W Rożnowie w ramach IMS rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. W zawodach wystartowały 32 uczennice i 35 uczniów ze wszystkich 8 szkół podstawowych naszej gmin.

Naszą szkołę reprezentowali:

DZIEWCZĘTA Z LIPIA NAJLEPSZE W STREFIE !

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (IMS), rozegrano zawody strefowe drużyn tenisa stołowego.  Gminę Gródek n/D. reprezentowały drużyny mistrzyń i wicemistrzyń gminy, tj. Lipie I i Lipie II.

IMS 2012/13 - Dziewczęta z Lipia wygrały drużynowe zawody tenisa stołowego w gminie

W Gródku n/D. rozegrano w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Drużynowe Mistrzostwa Gminy szkół podstawowych w tenisie stołowym.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM NA ROK 2012

W rozegranych Mistrzostwach Szkoły w tenisie stołowym chłopców na rok 2012 wszystkie czołowe miejsca zajęli uczniowie klasy 6.