Luks "Lipie"

IV LIGA TENISA STOŁOWEGO - udana inauguracja sezonu 2012/13

Występujący w IV lidze (grupa wschodnia) tenisa stołowego zespół LUKS "LIPIE" udanie rozpoczął rozgrywki sezonu 2012/2013, wygrywając we własnej sali z LKS "Binarowa" 11:7.

W zespole Lipia wystąpili: Piotr Jurkowski, Piotr Jasiński, Piotr Cewka, Piotr Mruk, Arkadiusz Opiło i debiutujący w rozgrywkach ligowych Łukasz Szczecina.

Plan treningów LUKS LIPIE na sezon 2013-2014

Ułożenie planu trenigów tenisistów stołowych na jesień sezonu 2013/2014 przyspożyło wiele wiele trudności. Od początku września plan ten zmieniał się w każdym tygodniu i ciągle nie było najmniejszych szans na stabilizację terninów. Taki stan rzeczy był wynikiem ciągłych zmian szkolnych podziałów godzin uczestników zajęć, realizację przez młodych tenisistów również innych zainteresowań jak również co chwilę pojawiających się nowych "obowiązkowych" obciążeń w ich szkołach. Wreszczie udało się ułożyć (mam nadzieję, że na dłużej) plan treningów, który Wam prezentujemy.

INAUGURACJA GRAND PRIX MAŁOPOLSKI W LIPIU

W Lipiu odbył się pierwszy z cyklu 4 turniejów tenisa stołowego rozgrywanych w ramach Gand Prix Małopolski . Inauguracja cyklu organizowanego przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Erazmus" finansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego, odbyła się 5 października 2013 r. w Szkole Podstawowej w Lipiu.