WYWIADÓWKA PÓŁROCZNA

Nowości

Zebranie rodziców, podsumowujące I półrocze roku szkolnego 2017/2018 odbędzie w dniu 30 stycznia (wtorek) o godzinie 15.00. Zebranie rozpocznie się spotkaniem ogólnym, po którym rodzice spotkają się z wychowawcami. Będzie też możliwość indywidualnych rozmów z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE PO NOWYM ROKU

Nowości

Po przerwie świąteczno-noworocznej, wznowione zostaną zajęcia logopedyczne. Ale są zmiany !

WYWIADÓWKA - listopad 2017

W dniu 28 listopada 2017 r. odbędzie się śródokresowe zebranie rodziców, popularnie nazywane "wywiadówką".

SKŁAD RADY RODZICÓW BEZ ZMIAN

Nowości

W poniedziałek 18 września odbyło się zebranie rodziców. Jednym z punktów programu było ustalenie składu prezydium Rady Rodziców. Decyzją zebrania skład Rady

7 klasa wróciła do Lipia po 18 latach !

Nowości

Po 18 latach przerwy,  do Lipia powróciła 7 klasa !

Za sprawą reformy oświatowej, wygaszane będą gimnazja i przywrócone zostały 8-letnie szkoły podstawowe.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017-2018

Nowości

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018 nie odbędzie się 1 września lecz w poniedziałek 4 września.

Zmarł ks. Jan Chlebek

Zmarł ks. Jan Chlebek

Z przykrością informujemy, że w dniu 30 czerwca br. zmarł ksiądz Jan Chlebek - emerytowany Proboszcz parafii Sienna, jako wieloletni nauczyciel religii w Szkole Podstawowej w Lipiu również nasz kolega i przyjaciel.

Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Tylmanowej   2 lipca o godzinie 15.00 po której ciało zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

WYBRANO NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Nowości

Jak to jest w zwyczaju naszej Szkoły, już w czerwcu wybrano nowego opiekuna Samorządu Uczniowskiego oraz nowych przedstawicieli Samorządu na przyszły rok szkolny.

MARTA WOLAK PONOWNIE MISTRZYNIĄ GMINY

DAR ZYGMUNTA HAJDUGI DLA SZKOŁY

Nowości

Pan Zygmunt Hajduga, mieszkaniec Lipia, podarował Szkole Podstawowej w Lipiu oryginalny i co by nie powiedzieć, bardzo wartościowy prezent ...

MARTA WOLAK I SANDRA KUDZIA MISTRZYNIAMI GMINY

Nowości

W Podolu - Górowej rozegrano zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej drużyn tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. W zawodach bardzo dobrze spisała się drużyna dziewcząt z Lipia, która zajęła 1 miejsce.