WYWIADÓWKA PÓŁROCZNA

Nowości

Zebranie rodziców, podsumowujące I półrocze roku szkolnego 2017/2018 odbędzie w dniu 30 stycznia (wtorek) o godzinie 15.00. Zebranie rozpocznie się spotkaniem ogólnym, po którym rodzice spotkają się z wychowawcami. Będzie też możliwość indywidualnych rozmów z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE PO NOWYM ROKU

Nowości

Po przerwie świąteczno-noworocznej, wznowione zostaną zajęcia logopedyczne. Ale są zmiany !

WYWIADÓWKA - listopad 2017

W dniu 28 listopada 2017 r. odbędzie się śródokresowe zebranie rodziców, popularnie nazywane "wywiadówką".

SKŁAD RADY RODZICÓW BEZ ZMIAN

Nowości

W poniedziałek 18 września odbyło się zebranie rodziców. Jednym z punktów programu było ustalenie składu prezydium Rady Rodziców. Decyzją zebrania skład Rady

7 klasa wróciła do Lipia po 18 latach !

Nowości

Po 18 latach przerwy,  do Lipia powróciła 7 klasa ! 

Za sprawą reformy oświatowej, wygaszane będą gimnazja i przywrócone zostały 8-letnie szkoły podstawowe. 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017-2018

Nowości

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018 nie odbędzie się 1 września lecz w poniedziałek 4 września.

 

Zmarł ks. Jan Chlebek

Nowości

Zmarł ks. Jan Chlebek

 

Z przykrością informujemy, że w dniu 30 czerwca br. zmarł ksiądz Jan Chlebek - emerytowany Proboszcz parafii Sienna, jako wieloletni nauczyciel religii w Szkole Podstawowej w Lipiu również nasz kolega i przyjaciel. 

Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Tylmanowej   2 lipca o godzinie 15.00 po której ciało zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

WYBRANO NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Nowości

Jak to jest w zwyczaju naszej Szkoły, już w czerwcu wybrano nowego opiekuna Samorządu Uczniowskiego oraz nowych przedstawicieli Samorządu na przyszły rok szkolny.

MARTA WOLAK PONOWNIE MISTRZYNIĄ GMINY

Nowości

Złoty i brązowy medal oraz 4 awanse na zawody strefowe - to "trofea" uczniów Szkoły Podstawowej w Lipiu wywalczone w indywidualnych mistrzostwach gminy w tenisie stołowym rozegranych w Rożnowie w ramach IMS

DAR ZYGMUNTA HAJDUGI DLA SZKOŁY

Nowości

Pan Zygmunt Hajduga, mieszkaniec Lipia, podarował Szkole Podstawowej w Lipiu oryginalny i co by nie powiedzieć, bardzo wartościowy prezent ...

MARTA WOLAK I SANDRA KUDZIA MISTRZYNIAMI GMINY

Nowości

W Podolu - Górowej rozegrano zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej drużyn tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. W zawodach bardzo dobrze spisała się drużyna dziewcząt z Lipia, która zajęła 1 miejsce.