DYŻURY PEDAGOGA 2018

W roku szkolnym 2018/2019 pedagog szkolny będzie dyżurować w piątki

STYPENDIA SOCJALNE - 2018

Nowości

Wnioski dotyczące stypendiów socjalnych dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich  można składać do dnia 15 września 2018 r.

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny !

Wakacje dobiegają końca ! Pora wracać do szkoły. Z dniem 1 września  rozpoczyna się nowy rok szkolny !

SKS - wznawiamy zajęcia

Lipiec minął szybko. Już sierpień, niektórzy zakończyli już wakacyjne wojaże i są już w domu. Sportowcy nie lubią bezczynności, więc ...

PRACA PRZY SZKOLE !

Nowości

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lipiu zatrudni na umowę zlecenie osobę (lub osoby) celem wykonania na terenie Szkoły prac

UCZNIOWIE SP LIPIE MISTRZAMI POWIATU BRD !

Nowości

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu wygrali finał powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego, który rozegrano w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu i będą reprezentować powiat nowosądecki w finale wojewódzkim.

UCZNIOWIE SP LIPIE MISTRZAMI GMINY BRD 2018 !

Nowości

Zespół Szkoły Podstawowej w Lipiu pojedzie na finał powiatowy Turnieju BRD ! W rozegranym w Podolu-Górowej Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu okazali się bezkonkurencyjni. Tak drużynowo jak i indywidualnie !

ZAPISY DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I DO KLASY 1 - 2018

Kalendarz rekrutacji na rok szkolny 2018/2019 do oddziału przedszkolnego i do klasy 1 w Szkole Podstawowej w Lipiu.

Zapisy ruszają już 1 marca 2018 r.

WYWIADÓWKA PÓŁROCZNA

Zebranie rodziców, podsumowujące I półrocze roku szkolnego 2017/2018 odbędzie w dniu 30 stycznia (wtorek) o godzinie 15.00. Zebranie rozpocznie się spotkaniem ogólnym, po którym rodzice spotkają się z wychowawcami. Będzie też możliwość indywidualnych rozmów z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE PO NOWYM ROKU

Po przerwie świąteczno-noworocznej, wznowione zostaną zajęcia logopedyczne. Ale są zmiany !

XIX KONKURS RECYTATORSKI dla szkół podstawowych - 2017 -

XIX REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI

dla szkół podstawowych z terenu

Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego

**** 2017 ****

Tradycynie w wielkim tygodniu, odbyła się kolejna już 19 edycja Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół z terenu Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego, tj. z gmin: Chełmiec, Czchów, Gródek nad Dunajcem i Łososina Dolna. Konkurs (tak jak w latach poprzednich) objęty był patronatem Starosty Nowosądeckiego Pana Marka Pławiaka.