WYBRANO NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Dotychczasowy opiekun Samorządu Uczniowskiego, Pani Barbara Opiło, z pomocą obecnego Samorządu przeprowadziła wybory nowego opiekuna. Opiekunem Samorządu na rok szkolny 2017/2018 została Pani Małgorzata Smaga.

Corocznie nowy opiekun przeprowadza wybory nowego Samorządu Szkoły z pomocą najstarszej klasy która opuszcza już mury Szkoły.

W tym roku było jednak inaczej. Ponieważ obecna 6 klasa nie kończy szkoły podstawowej i nie idzie do gimnazjum lecz będzie kontynuować naukę w klasie 7, nowy opiekun Samorządu przeprowadził wybory z pomocą Samorządu Uczniowskiego działającego w roku szkolnym 2016/2017.

Na rok szkolny 2017/2018 wybrano Prezydium Samorządu Uczniowskiego w składzie:

* PRZEWODNICZĄCA                 - Sandra Kudzia z klasy 7 (klasa w r.szk. 2017/2018)

* ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ - Marta   Wolak z klasy 7

* SEKRETARZ                           - Łukasz Bomba z klasy 6

* CZŁONKOWIE : Wiktoria Bielak i Bartłomiej Sromek z klasy 6 oraz Paulina Wójs z klasy 4

Nowemu opiekunowi i Samorządowi życzymy wielu ciekawych pomysłów i owocnej w pracy w nowym roku szkolnym.