UCZNIOWIE SP LIPIE MISTRZAMI GMINY BRD 2018 !

Nowości

Przygotowany przez Panią Barbarę Bednarek-Opiło zespół Szkoły Podstawowej w Lipiu okazał się bezkonkurencyjny w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego który odbył się w Zespole Szkół w Podolu-Górowej. Drugie miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej w Podolu-Górowej a na trzecim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa w Jelnej.

Nasi uczniowie świetnie spisali się również indywidualnie. Tu bezkonkurencyjni okazali się  Bartłomiej Sromek i Łukasz Bomba z klasy 6, którzy zajęli odpowiednio - 1 i 2 miejsce. Na wysokiej, 4 pozycji zawody ukończyła Marta Wolak z klasy 7 a tuż za nią (na miejscu 5) uplasowała się Wiktoria Bielak z klasy 6 !

Naszym uczniom i opiekunowi gratulujemy i życzymy podobnych wyników w finale powiatowym, który rozegrany będzie w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu 24 kwietnia 2018 r.