O naszej gminie najwięcej wiedzą w Lipiu !

Zespół Szkoły Podstawowej w Lipiu zwyciężył w Gminnym Konkursie Wiedzy o Gminie Gródek n/D., od wielu lat organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Gródku nad Dunajcem. Szkołę Podstawową w Lipiu w tym roku reprezentowały:

Dominika Bomba i Kamila Sromek. Uczennice klasy 6 zachęcone przez Panią mgr Jadwigę Witkowską bardzo solidnie przygotowały się do międzyszkolnej rywalizacji i w konkursowych zmaganiach okazały się bezkonkurencyjne !

Uczestnicy konkursu musieli wykazać się bardzo szczegółową wiedzą o swojej gminie oraz przygotować własnoręcznie przygotowany wzór promocyjnej pocztówki a także przygotować dla konkurencji zestaw 5 pytań związanych z naszą gminą.

Nasze dziewczęta za wygranie konkursu otrzymały w nagrodę (co oczywiste) należne gratulacje ale również "czek" ufundowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Gródku n/D. na kwotę 150 zł., za którą to kwotę Kamila i Dominika mogły zakupić wybrane przez siebie upominki.