DODATKOWE DNI WOLNE OD ZAJĘĆ SZKOLNYCH

Nowości

Dyrektor Szkoły ustalił dodatkowe dni wolne od zajęć szkolnych na rok szkolny 2018/2019. W tzw. "Dni Dyrektorskie" uczniowie nie mają zajęć dydaktycznych i nie przychodzą do szkoły. Są jednak wyjątki:

1. Część "Dni Dyrektorskich" przeznaczona jest na końcowe egzaminy 8- klasistów. Wtedy wolne mają klasy 1-7 (żeby nie przeszkadzać zdającym egzamin),

2. Przedszkolaki to jeszcze nie uczniowie, więc ich to jeszcze nie dotyczy.

Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców z zadowoleniem przyjęły podany układ dni wolnych, po czym zwyczjowo "zawisł" do publicznej wiadomości na szkolnej tablicy ogłoszeń.

Jako dodatkowe dni wolne od zajęć ustalono:

• 2 listopada 2018 r.   - piątek,  ("Dzień Zaduszny"),
  • 21 grudnia 2018 r. - piątek,
  • 15, 16 i 17 kwietnia 2019 r. - poniedziałek, wtorek i środa (dotyczy klas 1-7 !)
  • 29 i 30 kwietnia 2019 r. - poniedziałek i wtorek,
  • 2 maja 2019 r. - czwartek 2019 r. (Dzień Flagi) Szkola zapewni opiekę uczniom, którym w tych dniach opieki nie mogą zapewnić rodzice.