ODBLASKOWA SZKOŁA 2018 - spotkanie z Inspekcją Transportu Drogowego

Nowości

W poniedziałek 22 października 2018 r., uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu mieli szczególną lekcję bezpieczeństwa ruchu drogowego. W szkole gościli przedstawiciele Inspekcji Transportu Drogowego którzy przeprowadzili prelekcje na temat bezpiczeństwa ruchu drogowego, opowiedzieli o swojej pracy a także pokazali służbowy samochód który służy im do pracy. Spotkanie wykorzystano również do popularyzacji stosowania kamizelek odblaskowych i innych elementów odblaskowych. Starsi uczniowie są już wyposażeni w kamizelki odblaskowe tymczasem maluchy, które dopiero niedawno rozpoczęły edukację (na zdjęciu), od Panów z ITD otrzymały w prezencie kamizelki dostosowane do ich wieku. Całkiem śmiało można powiedzieć, że do dar "od serca" bo ma pomagać dbać o ezpieczeństwo iżycie naszych dzieci.

Panom z Inspekcji Transportu Drogowego dziękujemy za spotkanie i za wspomniany "dar serca".