REKRUTACJA 2019

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lipiu ogłosił zapisy do oddziału przedszkolnego i do klasy 1 na rok szkolny 2019/2020.

Zapisy prowadzone będą w dniach 1 - 15 marca 2019 r. w godzinach od 9.00 do 13.00. Jeżeli rodzice mają trudność aby zapisać dziecko w podanych godzinach można umówić się z prowadzącym zapisy na inną, dogodniejszą porę.

1. Zapisy do oddziału przedszkolnego prowadzi Pani mgr Klaudia Aleksander (sala nr 22).

Do oddziału przedszkolnego przyjmowane będą dzieci z roczników 2013 i 2014 a także z rocznika 2012 (jeśli dziecko posiada opinię Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej o potrzebie odroczenia od obowiązku szkolnego). O ile będą wolne miejsca mogą być przyjęte również dzieci z rocznika 2015.

Celem zapisu rodzice muszą wypełnić stosowny wniosek.

Wniosku nie składają rodzice dzieci, które w roku szkolnym 2018/2019 uczęszczają do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Lipiu. Ci rodzice mogą w okresie od 14 do 28 lutego wypełnić deklarację o dalszym uczęszczaniu do oddziału przedszkolnego lub wypełnić zgłoszenie dziecka do klasy 1.

2. Zapisy do klasy 1 prowadzi Pani mgr Małgorzata Smaga.

Do klasy 1 zapisywane są dzieci z rocznika 2012 lub starsze. Do klasy 1 można też zapisać dziecko z rocznika 2013 pod warunkiem, że odbyło roczne przygotowanie przedszkolne lub posiada opinię Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej o osiągnięciu dojrzałości szkolnej.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie Szkoły Podstawowej w Lipiu zapisywane są na podstawie zgłoszenia (zgłoszenia przyjmowane będą już od 14 lutego br.). Przy zapisie dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły rodzice wypełniają wniosek (w terminie rekrutacji, tj. w dniach 1-15 marca 2019).

Wszelkich informacji o rekrutacji można uzyskać w sekretariacie szkoły, telefonicznie pod numerem 18 440 10 51 lub mailowo pod adresem splipie@o2.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i współpracy.