XXIII Rejonowy Konkurs Recytatorski dla szkół podstawowych z terenu Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego

Komisja Konkursowa w skladzie:

przewodnicząca: Agnieszka Basiaga - przedstawiciel Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu

członkowie: Zbigniew Gąska - Dyrektor GOK w Gródku nad Dunajcem i Małgorzata Smaga - przedstawiciel organizatora, dokonała oceny 32 prezentacji uczniów nadesłanych z gmin: Chełmiec, Czchów, Gródek nad Dunajcem i Łososina Dolna i wytypowała po 5 osób w każdej kategorii do etapu finałowego, który odbędzie się w Szkole Podstawowej w Lipiu w piątek 30 kwietnia 2021 r. Uczniowie klas I-IV zaprezentują się na scenie o godzinie 9.00 a uczniowie klas V-VIII o godzinie 10.30.

Do etapu finałowego zakwalifikowano:

Kategoria I (klasy 1-4)

• Biernacka Apolonia
  • Bomba  Paulina
  • Gargas Łukasz
  • Górowska Patrycja
  • Jarosz  Michał

Kategoria II (klasy 5-8)

• Baran  Natalia
  • Fedko  Kamila
  • Gródek Hubert
  • Prusak Amelia
  • Trojanowska Agnieszka

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy pięknych występów. Opiekunom i rodzicom dziękujemy za podjęty, mimo ograniczeń związanych z pandemią) trud przygotowania uczniów.

Do zobaczenia za rok !