IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Dziewczęta z Lipia wygrały drużynowe zawody tenisa stołowego w gminie

W Gródku n/D. rozegrano w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Drużynowe Mistrzostwa Gminy szkół podstawowych w tenisie stołowym. W zawodach wystartowało 14 zespołów dziewcząt i 15 zespołów chłopców ze wszystkich szkół naszej gminy.

Nasze dziewczęta spisały się wybornie i zajęły dwa pierwsze miejsca premiowane awansem do zawodów strefowych. Dzielnie też walczyły nasze zespoły chłopców którym mimo że nie udało się stanąć na podium należą się słowa uznania za duże zaangażowanie i wolę walki.

Wśród dziewcząt bezkonkurencyjny okazał się zespół LIPIE 1 grający w składzie: Małgorzata SURDZIEL (kl.6) i Paulina BIELAK (kl.5). Drugie miejsce po niezwykle zaciętym i wygranym 3:2 meczu z dziewczętami z Siennej, wywalczył zespół LIPIE 2 w składzie: Marlena SROMEK (kl.4) i Patrycja BIELAK (kl.5).

W gronie chłopców zwyciężył zespół z Przydonicy a nasi chłopcy z zespołu LIPIE 1 (Adrian SZCZECINA i Dawid REMBIASZ – obaj z klasy 6) zajęli wysoką, 5 lokatę.

Z dobrej strony pokazał się również drugi zespół chłopców: LIPIE 2 (Michał WOLAK i Michał SZCZECINA – obaj z kl. 4), który ostatecznie zajął 9 miejsce.

Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy postawy a dziewczętom ponadto życzymy sukcesów na zawodach strefowych (międzygminnych), które zostaną rozegrane 11 grudnia 2012 r. w Gródku n/D.