BRD 2015 - Uczniowie SP Lipie najlepsi w powiecie !

W Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2015 drużuna Szkoły Podstawowej w Lipiu okazała się bezkonkurencyjna tak w gminie jak i w powiecie. Indywidualnie podopieczni pani Barbary Opiło zajęli wszystkie miejsca na podium w zawodach gminnych jak również powiatowych (!) i w pięknym stylu awansowali do finału wojewódzkiego !

Już w zawodach gminnych które tradycyjnie rozegrano w Podolu-Górowej, drużyna SP Lipie okazała się bezkonkurencyjna i pewnie wywalczyła awans do finału powiatowego. Indywidualnie 1 miejsce zajęła Marlena Sromek, 2 miejsce zajął Michał Wolak a na 3 miejscu zawody ukończył Kamil Sęk (wszyscy SP Lipie).

Również w Nowym Sączu gdzie rozegrano finał powiatowy, uczniowie SP Lipie nie dali szans przeciwnikom pewnie zajmując 1 miejsce. Indywidualnie również zajęli całe podium, nieznacznie zmieniając kolejność. Ponownie 1 miejsce zajęła Marlena Sromek, 2-gi był Kamil Sęk a 3 miejsce zajął Michał Wolak.

Drużyna zdobyła Puchar Starosty Nowosądeckiego a trójka najlepszych zawodników atrakcyjne nagrody indywidualne.

Drużyna SP Lipie reprezentowała powiat nowosądecki w finale wojewódzkim który został rozegrany w Mikluszowicach zajmując wysokie, 9 miejsce (niewiele ustępując ścisłej czołówce).

Drużyna Szkoły Podstawowej w Lipiu występowała w składzie:

Marlena Sromek, Kamil Sęk, Michał Wolak i Dominika Turek

Przygotowanie i opieka – mgr inż. Barbara Bednarek-Opiło

Zawodnikom i opiekunowi zespołu gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.