WYBRANO NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Jak to jest w zwyczaju (i w regulaminie) Szkoły Podstawowej w Lipiu, w czerwcu 2016 roku uczniowie wybrali nauczyciela który będzie opiekunem Samorządu Uczniowskiego w nowym roku szkolnym 2016/2017.

Za swojego opiekuna uczniowie wybrali Panią mgr inż. Barbarę Bednarek-Opiło.

Następnie pod okiem nowego opiekuna uczniowie klasy 6 przeprowadzili wybory do Smorządu Uczniowskiego. Po krótkiej kampani wyborczej społeczność uczniowska wybrała swoich przedstawicieli, którzy będą ją reprezentować w nowym roku szkolnym.

W skład Prezydium Samorządu Uczniowskiego weszli (klasy uczniów w r.szk. 2016/17):

Sandra Kudzia z klasy 6  - PRZEWODNICZĄCA

Marta   Wolak  z klasy 6  - z-ca PRZEWODNICZĄCEJ

Łukasz Bomba z klasy 5 - SKARBNIK

Wiktoria Bielak, Bartłomiej Sromek i Krzysztof Wójs (wszyscy z klasy 5) - CZŁONKOWIE SU

Samorządowi Uczniowskiemu i jego opiekunowi życzymy mnóstwa pomysłów i wielu sukcesów w ich dzialalności.