REKRUTACJA 2019

Rozpoczynają się zapisy do oddziału przedszkolnego i do klasy 1 Szkoły Podstawowej w Lipiu na rok szkolny 2019/2020.

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne prowadzone będą w II półroczu przez Panią mgr Beatę Turek. Zajęcia będą się odbywać w środy.

WYWIADÓWKA PÓŁROCZNA

Półroczne zebranie rodziców, popularnie zwane wywiadówką - odbędzie się w piątek 11 stycznia 2019 r.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM 2018

Nowości

W Mistrzostwach Szkoły w tenisie stołowym na 2018 rok,  prym wiedli uczniowie klasy 7 ...

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM 2017

Nowości

W rozegranych mistrzostwach szkoły w tenisie stołowym na

rok 2017 zwyciężyli:

• wśród dziewcząt - Marta Wolak  z  klasy 6
  • wśród chłopców - Łukasz Bomba z klasy 5

XX KONKURS RECYTATORSKI dla szkół podstawowych - 2018 -

20 lat minęło !

XX REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI

dla szkół podstawowych z terenu

Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego

****  2018  ****

WYWIADÓWKA ŚRÓDOKRESOWA - 2018

Wywiadówka  śródokresowa  odbędzie  się  w  środę  21. XI. 2018 r.

Szczegóły w zakładce.

100 lat Polski Niepodległej !

100 lat Polski Niepodległej

1918  -  2018

ODBLASKOWA SZKOŁA 2018 - spotkanie z Inspekcją Transportu Drogowego

Nowości

Czym  zajmuje  się  Inspekcja  Ruchu  Drogowego  i  co  22 października 2018 r.  robiła  w  Szkole  Podstawowej  w  Lipiu  ?

ODBLASKOWA SZKOŁA 2018

Nowości

Jesień to czas kiedy dni stają się krótsze a wieczory długie. To czas kiedy na drogach robi się niebezpieczniej ale od wielu już lat to również czas, kiedy rozpoczyna się i jest prowadzony konkurs "Odblaskowa Szkoła", w którym od pierwszej jego edycji uczestniczy nasza Szkoła.

DODATKOWE DNI WOLNE OD ZAJĘĆ SZKOLNYCH

Nowości

Dyrektor Szkoły ustalił dodatkowe dni wolne od zajęć szkolnych na rok szkolny 2018/2019. W tzw. "Dni Dyrektorskie" uczniowie nie mają zajęć dydaktycznych i nie przychodzą do szkoły. Są jednak wyjątki: