DZIEWCZĘTA Z LIPIA NAJLEPSZE W STREFIE !

 

   W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (IMS), rozegrano zawody strefowe drużyn tenisa stołowego. W zawodach mogły startować po dwie najlepsze drużyny z gmin: Gródek n/D., Grybów, Korzenna i miasta Grybów. Gminę Gródek n/D. reprezentowały drużyny mistrzyń i wicemistrzyń gminy, tj. Lipie I i Lipie II.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Dziewczęta z Lipia wygrały drużynowe zawody tenisa stołowego w gminie

     W Gródku n/D. rozegrano w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Drużynowe Mistrzostwa Gminy szkół podstawowych w tenisie stołowym.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM NA ROK 2012

W rozegranych Mistrzostwach Szkoły na rok 2012 w tenisie stołowym chłopców wszystkie czołowe miejsca zajęli uczniowie klasy 6.

Śródokresowe zebranie rodziców

   Śródokresowe zebranie rodziców , popularnie nazywane wywiadówką odbędzie się we wtorek 20 listopada 2012 r.

Ramowy plan przewiduje:

LUKS "LIPIE" - zmiana planu treningów

Nastąpiły zmiany w planie treningów ...

WYBRANO NOWĄ RADĘ RODZICÓW

W związku z upływem kadencji dotychczasowej Rady Rodziców, na zebraniu rodziców uczniów Szkoły Podstawowej w Lipiu w dniu 19 września 2012 r. wybrano nowych przedstawicieli Rady.

WYPRAWKA - NOWE ZASADY ...

 

PILNE ! - Nastąpiły zmiany zasad przyznawania dofinansowania do podręczników. Zmianie uległy kryteria dochodowe. Obowiązujące do tej pory kryteria m.in. dla uczniów klas 1-4 zostały podniesione ...

WYPRAWKA SZKOLNA NA ROK SZKOLNY 2012/2013

  Pomoc  w formie dofinansowania zakupu podręczników jest udzielana uczniom

 rozpoczynającym w roku szkolnym 2012/2013  naukę :

 

    - w klasach I – IV szkoły podstawowej

    - w klasach I - III gimnazjum i   I - VI szkoły podstawowej - uczniowie niepełnosprawni

 

Pomocy udziela się uczniom z rodzin, w których dochód netto na osobę nie przekracza kwot:

O naszej gminie najwięcej wiedzą w Lipiu !

Zespół Szkoły Podstawowej w Lipiu zwyciężył w Gminnym Konkursie Wiedzy o Gminie Gródek n/D., od wielu lat organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Gródku nad Dunajcem. Szkołę Podstawową w Lipiu w tym roku reprezentowały:

BRD - Nasi chłopcy najlepsi w powiecie !

Obrazy newsów: lipoki_.jpgZespół Szkoły Podstawowej w Lipiu okazał się bezkonkurencyjny w tegorocznej edycji Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na szczeblu powiatowym.

Na rozegranych w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu zawodach, podopieczni Pani mgr inż. Barbary Opiło reprezentujący gminę Gródek n/D. byli bezkonkurencyjni tak w rywalizacji drużynowej jak i indywidualnie. Indywidualnie po zaciętej rywalizacji ze swoim szkolnym kolegą zwyciężył Mateusz Basta, drugie miejsce zajął Damian Turek a Jakub Błędowski był piąty. Rezerwowym zawodnikiem zespołu był Tomasz Basta.

Gminny Turniej BRD - nasi chłopcy w finale powiatowym!

Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, corocznie organizowany i rozgrywany w Zespole Szkół w Podolu - Górowej, gromadzi uczniów szkół w których kładzie się duży nacisk na bezpieczeństwo dzieci poruszających się jednośladami po drogach a jednocześnie preferujących ten typ zabawy i rywalizacji...