XVIII KONKURS RECYTATORSKI dla szkół podstawowych - 2016 -

XVIII REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI

dla szkół podstawowych Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego

***  2016  ***

Uczniowie szkół podstawowych gmin położonych wokół Jeziora Rożnowskiego, tj. : Chełmca, Czchowa, Gródka nad Dunajcem i Łososiny Dolnej, spotkali się w Szkole Podstawowej w Lipiu aby doskonalić kunszt gry pięknym słowem w oparciu o utwory polskich autorów w czasie odbywającego się tu XVIII Rejonowego Konkursu Recytatorskiego.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM - 2016

W rozegranych mistrzostwach szkoły w tenisie stołowym na rok 2016 zwyciężyli:

•  wśród dziewcząt - Marta WOLAK z klasy 5
  • wśród chłopców  - Bartłomiej MRZYGŁÓD  z klasy 6

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM - 2015

W rozegranych Indywidualnych Mistrzostwach Szkoły w tenisie stołowym na rok 2015 zwyciężyli uczniowie klasy 6: wśród dziewcząt Marlena Sromek a wśród chłopców Michał Wolak

XVII KONKURS RECYTATORSKI dla szkół podstawowych - 2015 -

XVII KONKURS RECYTATORSKI

dla szkół podstawowych Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego

2 0 1 5 -

Uczniowie gmin: Chełmiec, Czchów, Gródek n / Dunajcem i Łososina Dolna już po raz 17 spotkali się w Szkole Podstawowej w Lipiu na Rejonowym Konkursie Recytatorskim dla szkół podstawowych z terenu Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego.

TENIS STOŁOWY - DZIEWCZĘTA Z LIPIA MISTRZYNIAMI GMINY

Drużyna dziewcząt Szkoły Podstawowej w Lipiu wywalczyła złoty medal gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2015/16 w tenisie stołowym.

MARTA WOLAK MISTRZYNIĄ GMINY

Marta Wolak z klasy 5 Szkoły Podstawowej w Lipiu została indywidualną mistrzynią gminy w tenisie stołowym dziewcząt na rok szkolny 2015/2016, w zawodach rozegranych w ramach IMS w Rożnowie

AWANSOWALI NA POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

BIEGI PRZEŁAJOWE - JESIEŃ 2015

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lipiu zakwalifikowali się do powiatowych biegów przełajowych, które zaplanowano do rozegrania na obiektach KS "Helena" w Nowym Sączu.

Nowa Rada Rodziców

Na pierwszym zebraniu rodziców w nowym roku szkolnym 2016/2017 omówiono wiele ważnych dla uczniów, rodziców i szkoły spraw. Jednym z ważnych punktów zebrania był wybór nowych przedstawicieli do prezydium Rady Rodziców.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016 - 2017

Rok szkolny 2016/2017 rozpocznie się 1 wześnia 2016 r. Mszą św. w kościele parafialnym w Siennej ...

WYBRANO NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Wybrano nowy Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2016/2017.

Jak co roku, tak i tym razem w czerwcu, wybrano nowego opiekuna Samorządu Uczniowskiego a następnie nowy Samorząd Uczniowski który będzie reprezentował społeczność uczniowską w nowym roku szkolnym.

BRD 2015 - Uczniowie SP Lipie najlepsi w powiecie !

W Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2015 drużuna Szkoły Podstawowej w Lipiu okazała się bezkonkurencyjna tak w gminie jak i w powiecie. Indywidualnie podopieczni pani Barbary Opiło zajęli wszystkie miejsca na podium tak w zawodach gminnych jak i powiatowych i w pięknym stylu awansowali do finału wojewódzkiego !