SKŁAD RADY RODZICÓW BEZ ZMIAN

W poniedziałek 18 września odbyło się zebranie rodziców. Jednym z punktów programu było ustalenie składu prezydium Rady Rodziców. Decyzją zebrania skład Rady

7 klasa wróciła do Lipia po 18 latach !

Po 18 latach przerwy,  do Lipia powróciła 7 klasa ! 

Za sprawą reformy oświatowej, wygaszane będą gimnazja i przywrócone zostały 8-letnie szkoły podstawowe. 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017-2018

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018 nie odbędzie się 1 września lecz w poniedziałek 4 września.

 

Zmarł ks. Jan Chlebek

Zmarł ks. Jan Chlebek

 

Z przykrością informujemy, że w dniu 30 czerwca br. zmarł ksiądz Jan Chlebek - emerytowany Proboszcz parafii Sienna, jako wieloletni nauczyciel religii w Szkole Podstawowej w Lipiu również nasz kolega i przyjaciel. 

Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Tylmanowej   2 lipca o godzinie 15.00 po której ciało zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

WYBRANO NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Jak to jest w zwyczaju naszej Szkoły, już w czerwcu wybrano nowego opiekuna Samorządu Uczniowskiego oraz nowych przedstawicieli Samorządu na przyszły rok szkolny.

MARTA WOLAK PONOWNIE MISTRZYNIĄ GMINY

Nowości

Złoty i brązowy medal oraz 4 awanse na zawody strefowe - to "trofea" uczniów Szkoły Podstawowej w Lipiu wywalczone w indywidualnych mistrzostwach gminy w tenisie stołowym rozegranych w Rożnowie w ramach IMS

DAR ZYGMUNTA HAJDUGI DLA SZKOŁY

Pan Zygmunt Hajduga, mieszkaniec Lipia, podarował Szkole Podstawowej w Lipiu oryginalny i co by nie powiedzieć, bardzo wartościowy prezent ...

MARTA WOLAK I SANDRA KUDZIA MISTRZYNIAMI GMINY

W Podolu - Górowej rozegrano zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej drużyn tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. W zawodach bardzo dobrze spisała się drużyna dziewcząt z Lipia, która zajęła 1 miejsce.

ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Nowości

To było ważne wydarzenie w życiu uczniów klasy 1 ! Ubrani w eleganckie mundurki i wyposażeni w szkolne tarcze, z dumą, w obecności całej szkolnej społeczności, złożyli uroczyste ślubowanie.

LIPIE, SZKOŁA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE !

Nowości

W przeprowadzonym w 2016 r. sprawdzianie końcowym klas 6-ch, uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu uzyskali bardzo wysokie wyniki. Najwyższe w gminie Gródek n/Dunajcem i jedne z najwyższych w powiecie nowosądeckim ...


WARSZAWA 2016

Nowości

To było wydarzenie, na które uczniowie SP Lipie czekali z niecierpliwością już od ferii zimowych a może nawet ... od roku ! I na początku czerwca oczekiwania spełniły się. To TRZYDNIOWA WYCIECZKA DO WARSZAWY.