KONKURSY PRZEDMIOTOWE I TEMATYCZNE 2014-2015

Uczniowie naszej szkoły przystąpili w tym roku szkolnym do kuratoryjnych konkursów przedmiotowych i tematycznych. Rywalizowali również korespondencyjnie w popularnych i uznanych w środowisku szkolnym, ogólnopolskich konkursach przedmiotowych.

Gminne Biegi Przełajowe 2014

Jeden medal i 5 "powołań" do reprezentacji gminy na biegi powiatowe - to zdobycze uczniów Szkoły Podstawowej w Lipiu przywiezione z gminnych biegów przełajowych które jesienią odbyły się w Bartkowej.

XV OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY GRÓDEK N/D. W TENISIE STOŁOWYM

Podobnie jak w latach minionych tak i tym razem, Otwarte Mistrzostwa Gminy Gródek n/D. w tenisie stołowym rozegrano w dwóch terminach. W sobotę 1 lutego 2014 r. na rozpoczęcie ferii zimowych rozegrano turniej kadetów a po feriach turniej seniorów.

XVI KONKURS RECYTATORSKI - 2 0 1 4 -

XVI KONKURS RECYTATORSKI

dla szkół podstawowych Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego        - 2014 -

Uczniowie gmin: Chełmiec, Czchów, Gródek n / Dunajcem i Łososina Dolna spotkali się w Szkole Podstawowej w Lipiu na Rejonowym Konkursie Recytatorskim dla szkół podstawowych Związku Gmin Jeiora Rożnowskiego.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM - 2014

W rozegranych Indywidualnych Mistrzostwach Szkoły w
tenisie stołowym na rok 2014 zwyciężyli: wśród dziewcząt
Patrycja Bomba z klasy 6 a wśród chłopców Michał Wolak
z klasy 5.

MINIONY ROK SZKOLNY ; JAKI BYŁ ?

Część IV – Inne prestiżowe osiągnięcia:

Na szczególne wyróżnienie zasługują osiągnięcia:

* uzyskanie tytułu Laureata

MINIONY ROK SZKOLNY ; JAKI BYŁ ?

Część III – Wysokiej klasy sportowcy.

Za najwyższe osiągnięcia sportowe minionego roku szkolnego należy uznać:

* powołanie do kadry powiatu a następnie do kadry regionu nowosądeckiego

MINIONY ROK SZKOLNY ; JAKI BYŁ ?

Część II – Wyróżniający się uczniowie.

Wizytówką Szkoły zawsze są uczniowie wyróżniający się w nauce . W minionym roku szkolnym na szczególne wyróżnienie zasłużyły uczennice:

MINIONY ROK SZKOLNY - JAKI BYŁ ?

Część I – sprawdzian końcowy klas 6

Bardzo wysoki wynik sprawdzianu końcowego klasy 6 w roku szkolnym 2013/2014.

Nasi uczniowie uzyskali bardzo wysoki wynik sprawdzianu końcowego przeprowadzonego przez C K E w klasach 6.

MINIONY ROK SZKOLNY 2013-2014; JAKI BYŁ ?

Miniony rok szkolny 2013/2014 był typowym rokiem wytężonej pracy. Tak ze strony nauczycieli jak i uczniów. Widoczne też było zaangażowanie w realizację procesu dydaktycznego ze strony rodziców. Już z tego powodu całkiem śmiało można powiedzieć, że wszystkim przyniósł powody do zadowolenia.

Wybrano nowy Samorząd Uczniowski

Pod koniec czerwca wybrano nowych przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015 a także nowego opiekuna Samorządu