WYBRANO NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Jak to jest w zwyczaju naszej Szkoły, już w czerwcu wybrano nowego opiekuna Samorządu Uczniowskiego oraz nowych przedstawicieli Samorządu na przyszły rok szkolny.

MARTA WOLAK PONOWNIE MISTRZYNIĄ GMINY

Nowości

Złoty i brązowy medal oraz 4 awanse na zawody strefowe - to "trofea" uczniów Szkoły Podstawowej w Lipiu wywalczone w indywidualnych mistrzostwach gminy w tenisie stołowym rozegranych w Rożnowie w ramach IMS

DAR ZYGMUNTA HAJDUGI DLA SZKOŁY

Pan Zygmunt Hajduga, mieszkaniec Lipia, podarował Szkole Podstawowej w Lipiu oryginalny i co by nie powiedzieć, bardzo wartościowy prezent ...

MARTA WOLAK I SANDRA KUDZIA MISTRZYNIAMI GMINY

W Podolu - Górowej rozegrano zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej drużyn tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. W zawodach bardzo dobrze spisała się drużyna dziewcząt z Lipia, która zajęła 1 miejsce.

ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Nowości

To było ważne wydarzenie w życiu uczniów klasy 1 ! Ubrani w eleganckie mundurki i wyposażeni w szkolne tarcze, z dumą, w obecności całej szkolnej społeczności, złożyli uroczyste ślubowanie.

LIPIE, SZKOŁA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE !

Nowości

W przeprowadzonym w 2016 r. sprawdzianie końcowym klas 6-ch, uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu uzyskali bardzo wysokie wyniki. Najwyższe w gminie Gródek n/Dunajcem i jedne z najwyższych w powiecie nowosądeckim ...


WARSZAWA 2016

Nowości

To było wydarzenie, na które uczniowie SP Lipie czekali z niecierpliwością już od ferii zimowych a może nawet ... od roku ! I na początku czerwca oczekiwania spełniły się. To TRZYDNIOWA WYCIECZKA DO WARSZAWY.

XVIII KONKURS RECYTATORSKI dla szkół podstawowych - 2016 -

XVIII REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI

dla szkół podstawowych Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego

***  2016  ***

Uczniowie szkół podstawowych gmin położonych wokół Jeziora Rożnowskiego, tj. : Chełmca, Czchowa, Gródka nad Dunajcem i Łososiny Dolnej, spotkali się w Szkole Podstawowej w Lipiu aby doskonalić kunszt gry pięknym słowem w oparciu o utwory polskich autorów w czasie odbywającego się tu XVIII Rejonowego Konkursu Recytatorskiego.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM - 2016

W rozegranych mistrzostwach szkoły w tenisie stołowym na rok 2016 zwyciężyli:

  •  wśród dziewcząt - Marta WOLAK z klasy 5
  • wśród chłopców  - Bartłomiej MRZYGŁÓD  z klasy 6

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM - 2015

W rozegranych Indywidualnych Mistrzostwach Szkoły w tenisie stołowym na rok 2015 zwyciężyli uczniowie klasy 6: wśród dziewcząt Marlena Sromek a wśród chłopców Michał Wolak

XVII KONKURS RECYTATORSKI dla szkół podstawowych - 2015 -

XVII KONKURS RECYTATORSKI

dla szkół podstawowych Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego

2 0 1 5 -

 

Uczniowie gmin: Chełmiec, Czchów, Gródek n / Dunajcem i Łososina Dolna już po raz 17 spotkali się w Szkole Podstawowej w Lipiu na Rejonowym Konkursie Recytatorskim dla szkół podstawowych z terenu Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego.