IMS 2012/13 - Dziewcz皻a z Lipia wygra造 dru篡nowe zawody tenisa sto這wego w gminie

 

W Gródku n/D. rozegrano w ramach Igrzysk M這dzie篡 Szkolnej Dru篡nowe Mistrzostwa Gminy szkó podstawowych w tenisie sto這wym. W zawodach wystartowa這 14 zespoów dziewcz徠 i 15 zespoów ch這pców ze wszystkich szkó naszej gminy.

Nasze dziewcz皻a spisa造 si wybornie i zaj窸y dwa pierwsze miejsca premiowane awansem do zawodów strefowych. Dzielnie te walczy造 nasze zespo造 ch這pców którym mimo 瞠 nie uda這 si stan望 na podium nale膨 si s這wa uznania za du瞠 zaanga穎wanie i wol walki.

W鈔ód dziewcz徠 bezkonkurencyjny okaza si zespó LIPIE 1 graj帷y w sk豉dzie: Ma貪orzata SURDZIEL (kl.6) i Paulina BIELAK (kl.5). Drugie miejsce po niezwykle zaci皻ym i wygranym 3:2 meczu z dziewcz皻ami z Siennej, wywalczy zespó LIPIE 2 w sk豉dzie: Marlena SROMEK (kl.4) i Patrycja BIELAK (kl.5).

W gronie ch這pców zwyci篹y zespó z Przydonicy a nasi ch這pcy z zespo逝 LIPIE 1 (Adrian SZCZECINA i Dawid REMBIASZ – obaj z klasy 6) zaj瘭i wysok, 5 lokat.

Z dobrej strony pokaza si równie drugi zespó ch這pców: LIPIE 2 (Micha WOLAK i Micha SZCZECINA – obaj z kl. 4), który ostatecznie zaj掖 9 miejsce.

 

 

Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy postawy a dziewcz皻om ponadto 篡czymy sukcesów na zawodach strefowych (mi璠zygminnych), które zostan rozegrane 11 grudnia 2012 r. w Gródku n/D.