REKOLEKCJE 2013

Rekolekcje wielkopostne w naszej szkole : 20 - 22 marca 2013

Czytaj więcej ...

KALENDARIUM UCZNIA 2012/2013

Zachęcam do odwiedzania Kalendarium. Można tam zobaczyć różne informacje o tym, co ciekawego działo się lub będzie się działo w roku szkolnym 2012/2013

XIV Otwarte Mistrzostwa Gminy Kadetów w tenisie stołowym

 

Na dobry początek ferii zimowych już po raz 14 rozegrano w Lipiu Otwarte Mistrzostwa Gminy Gródek n/D. w tenisie stołowym w kategorii kadetów. Kadeci, to rocznik II klasy gimnazjum i młodsi. W tym roku w zawodach uczestnizyła młodzież urodzona w roku 1998 i później. Organizatorami turnieju, jak co roku był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Lipie" w Lipiu i Szkoła Podstawowa w Lipiu.

ZEBRANIE RADY PEDAGOGICZNEJ - 8. II. 2013

W dniu 8.02.2013 r. , tj. w najbliższy piątek odbędzie się zebranie Rady Pedagogicznej SP Lipie - zaproszenie dla przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców.

TRZY MEDALE , TRZY AWANSE

 

 W Cieniawie rozegrano strefowe zawody tenisa stołowego w grze indywidualnej. Uczennice Szkoły Podstawowej w Lipiu reprezentujące gminę Gródek n/D. zajęły trzy pierwsze niejsca i pewnie wywalczyły awans do finału powiatowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

FERIE W SZKOLE - 2013

Jeśli nie masz innych planów na ferie , w szkole możesz spędzić ciekawie kilka dni.

Zobacz, co dla Ciebie przygotowali niektórzy nauczyciele ...

PAULINA BIELAK I MAŁGORZATA SURDZIEL MISTRZYNIAMI POWIATU !

W Gródku n/D. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej  odbył się  finał powiatowy drużynowych rozgrywek tenisa stołowego dziewcząt.

Prawo udziału w zawodach  uzyskało 8 najlepszych drużyn powiatu, wyłonionych w eliminacjach strefowych (międzygminnych).

TENIS STOŁOWY : Dziewczęta z Lipia najlepsze w gminie również indywidualnie

 

W Rożnowie w ramach IMS rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. W zawodach wystartowały 32 uczennice i 35 uczniów ze wszystkich 8 szkół podstawowych naszej gmin.

Naszą szkołę reprezentowali:

DZIEWCZĘTA Z LIPIA NAJLEPSZE W STREFIE !

 

   W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (IMS), rozegrano zawody strefowe drużyn tenisa stołowego. W zawodach mogły startować po dwie najlepsze drużyny z gmin: Gródek n/D., Grybów, Korzenna i miasta Grybów. Gminę Gródek n/D. reprezentowały drużyny mistrzyń i wicemistrzyń gminy, tj. Lipie I i Lipie II.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Dziewczęta z Lipia wygrały drużynowe zawody tenisa stołowego w gminie

     W Gródku n/D. rozegrano w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Drużynowe Mistrzostwa Gminy szkół podstawowych w tenisie stołowym.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM NA ROK 2012

W rozegranych Mistrzostwach Szkoły na rok 2012 w tenisie stołowym chłopców wszystkie czołowe miejsca zajęli uczniowie klasy 6.