Paulina Bielak mistrzynią, Marlena Sromek wicemistrzynią gminy w tenisie stołowym.

 

W Rożnowie, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrano gminny turniej tenisa stołowego. Bardzo dobrze spisali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipiu którzy z Rożnowa przywieźli dwa medale i 5 awansów do zawodów strefowych !

RUSZYŁA IV LIGA TENISA STOŁOWEGO

 

Ruszyły rozgrywki IV-ligi tenisa stołowego mężczyzn sezonu 2013/2014. Na początek rozgrywek zespół LUKS "Lipie" zremisował na wyjeżdzie z bardzo mocnym "Turbaczem" Mszana Dolna 9 : 9.

Ten sezon będzie jednak niezwykle trudny dla zawodników LUKS "Lipie" ze względu na rewolucyjne zmiany jakie będą miały po zakończeniu tego sezonu ale również ze względu na trudną sytuację finansową klubu ... .

INAUGURACJA GRAND PRIX MAŁOPOLSKI W LIPIU

 

W Lipiu odbył się pierwszy z cyklu 4 turniejów tenisa stołowego rozgrywanych w ramach Gand Prix Małopolski . Inauguracja cyklu organizowanego przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Erazmus" finansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego, odbyła się 5 października 2013 r. w Szkole Podstawowej w Lipiu.

ALARM I EWAKUACJA SZKOŁY !

 

W czwartek 24 października, około godziny 10.00 rozległ się wyjątkowy dzwonek ... wyjątkowy, bo w środku odbywających się właśnie lekcji i trwający wyjątkowo długo – nie tak jak zwykle kilka sekund ale aż 2 minuty ! Tak pracownicy jak i uczniowie zorientowali się, że taki niezwykły dzwonek musi oznaczać coś szczególnego i trzeba natychmiast opuścić budynek szkoły ...

KALENDARIUM UCZNIA SZKOŁY PODSTWOWEJ W LIPIU NA ROK SZKOLNY 2013/2014

3 Kalendarium na rok szkolny 2013/2014 zawiera przydatne informacje o wybranych wydarzeniach i rocznicach historycznych istotnych dla środowisk związanych ze Szkołą Podstawową w Lipiu a w niektórych przypadkach dla każdego mieszkańca Sandecji. Lista nie jest pełna i zachęcamy do składania propozycji do jej poszerzenia.

Aby zobaczyć kalendarium - kliknij "czytaj więcej"

GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE 2013

 

W gminnych biegach przełajowych zorganizowanych na boisku piłkarskim w Siennej uczestniczyło 13 uczniów Szkoły Podstawowej w Lipiu.

Szkołę Podstawową w Lipiu reprezentowali:

UZUPEŁNIONO SKŁAD RADY RODZICÓW 2013

 

Nastąpiła zmiana w składzie Prezydium Rady Rodziców wybranym na lata 2012 – 2014.

W związku z ukończeniem szkoły podstawowej przez uczniów klasy 6 w roku szkolnym 2012/13, z dniem 1 września 2013 r. rodzic reprezentujący tę klasę, z urzędu przestał być członkiem Rady Rodziców. W jego miejsce na wrześniowym ogólnym zebraniu, rodzice uzupełnili skład Rady o przedstawiciela oddziału przedeszkolnego.

Rusza konkurs "Odblaskowa Szkoła" 2013

 

Rusza kolejna edycja konkursu "Odblaskowa Szkoła" organizowanego przez Komendę Wojwódzką Policji w Krakowie. Po rocznej przerwie, do konkursu ponownie przystąpiła Szkoła Podstawowa w Lipiu która w roku szkolnym 2011/2012 została wyróżniona certyfikatem "Odblaskowa Szkola".

DYŻURY PEDAGOGA - od 1 pażdziernika

Z dniem 1 października 2013 r. nastąpi zmiana osoby pełniącej funkcję szkolnego pedagoga.

Wybrano nowy Samorząd Uczniowski

Po koniec czerwca wybrano nowych przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2013/14 a także nowego opiekuna Samorządu.

ZACZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY : 2013 - 2014 !

Wakacje mijają szybko (zbyt szybko !) i za kilka dni ... nowy rok szkolny ...