INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Co prawda rok szkolny rozpoczyna się 1 września, jednak zgodnie z przepisami oświatowymi zajęcia szkolne rozpoczną się w pierwszy roboczy dzień września, tj. w poniedziałek 3 września.

W tym dniu o godzinie 8.00 w kościele parafialnym pw św. Stanisława biskupa zostanie odprawiona okolicznościowa Mszą św. Później uczniowie, rodzice i nauczyciele udadzą się do budynku Szkoły Podstawowej w Lipiu gdzie nastąpi uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Wydarzenie to planowane jest na godzinę 9.15.

Po uroczystej inauguracji, uczniowie spotkają się ze swoimi wychowawcami, którzy zapoznają ich z zasadami oceny zachowania (dotyczy klas 4-8) a także zasadmi bezpiecznego poruszania się po drogach i bezpiecznego przebywania na terenie szkoły.

Całej społeczności szkolnej życzę w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym wymarzonych sukcesów będących wynikiem zaangażowania i współpracy uczniów, nauczycieli i rodziców oraz ogromu zadowolenia z wzajemnej współpracy.

Zygmunt Opiło - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lipiu