XIV Otwarte Mistrzostwa Gminy Kadetów w tenisie stołowym

Na dobry początek ferii zimowych już po raz 14 rozegrano w Lipiu Otwarte Mistrzostwa Gminy Gródek n/D. w tenisie stołowym w kategorii kadetów. Kadeci, to rocznik II klasy gimnazjum i młodsi. W tym roku w zawodach uczestnizyła młodzież urodzona w roku 1998 i później. Organizatorami turnieju, jak co roku był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Lipie" w Lipiu i Szkoła Podstawowa w Lipiu.

Rywalizacja była niezwykle zacięta a ozdobą turnieju był jego najmłodszy uczestnik, uczęszczający do 2 klasy ale ... szkoły podstawowej – Dawid Trojanowski. Dawid, który przyjechał ze Zbyszyc sprawił nielada niespodziankę zajmując w gronie starszych kolegów wysokie 4 miejsce. Warto też wspomnieć, że turniej zgromadził sporo osób mających już w swoim dorobku spore osiągnięcia, w tym medale mistrzostw powiatu i zawodów wyższego szczebla.

Wyniki przedstawiają się następująco (pierwsze czwórki) :

KADETKI:

1. Joanna OPIŁO – LUKS "Lipie" (ZS Gródek n/D.)

2. Klaudia MLYCZYŃSKA (ZS Przydonica)

3. Patrycja BIELAK (ZS Gródek n/D.)

4. Paulina BIELAK (SP Lipie)

KADECI:

1. Piotr SZCZECINA - LUKS "Lipie" (ZS Gródek n/D.)

2. Paweł PAPIEŻ (ZS Jelna)

3. Grzegorz BIERNACKI (ZS Jelna)

4. Dawid TROJANOWSKI (SP Sienna)

Zawodnicy z miejsc 1-3 otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Ponadto zawodnicy którzy zajęli miejsca 1-4 uzyskali prawo gry w turnieju seniorów.

Gratulacje i do zobaczenia za rok !