REKOLEKCJE 2013

W dniach 20 - 22 marca 2013 r. uczniowie naszej szkoły będą uczestniczyć w rekolekcjach wielkopostnych. Dzieci, które przyniosą deklaracje rodziców o udziale w naukach rekolekcyjnych wspólnie z rodzicami - przychodzą do kościoła w Siennej wg poniższego harmonogramu. Pozostałe dzieci uczestniczące w rekolekcjach przychodzą do szkoły godzinę wcześniej po czym wędrują pod opieką wychowawcy do kościoła  a po zakończeniu nauk pod opieką wychowawców wracają do szkoły, skąd rozchodzą się do domów.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

ŚRODA 20.03.2013

- godz. 9.15: wszyscy spotykają się w szkole, gdzie odbędą się nauki (planowane zakończenie zajęć: 11.30),

CZWARTEK 21.03.2013

- godz. 10.20 zbiórka k/kościoła, sprawdzenie obecności, wspólne wejście (z wychowawcą) do kościoła,

- godz.10.30 - 12.00: Msza św. i nauka rekolekcyjna

PIĄTEK 22.03.2012 r.

- 9.10: zbiórka k/ kościoła, sprawdzenie obecności, wspólne wejście (z wychowawcami) do kościoła i zajęcie miejsc,

- godz. 9.30 - 11.00 : Msza św., nauka rekolekcyjna i Droga Krzyżowa.

Przypominam, że dzieci bez deklaracji rodziców przychodzą do szkoły godzinę wcześniej. Dzieci powinny być ciepło ubrane (stosownie do aury i stosunkowo niskiej temperatury w kościele). W przypadku ewentualnych spóźnień uczeń powiniem zgłosić się do wychowawcy po zakończeniu "zajęć" w kościele celem odnotowania obecności.